Środa, 16 Stycznia 2019 - Marcelego, Włodzimierza, WaldemaraROSYJSKI PROFESJONALNIE I BEZSTRESOWO

[ Kursy/Szkolenia ] Edukacja

Cena
40,00 zł
Wygasa
Zakończone ( śr 10 paz 2018 18:32:05 )
Miejscowość
Radom (Mazowieckie)


59 0

ROSYJSKI - profesjonalne i bezstresowe przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego, certyfikatu, tłumaczenia, konwersacje, przygotowanie językowe przed wyjazdem, szkolenia dla firm i inne.
Nauczyciel dyplomowany ze statusem egzaminatora, lektor, kulturoznawca, tłumacz, dziennikarz.

Wykształcenie:
Absolwentka Taras Schevchenko National University of Kiev (rusycystyka), Uniwersytetu Szczecińskiego (slawistyka), Uniwersytetu Jana Kochanowskiego (kulturoznawstwo) i Wyższej Szkoły Handlowej (zarządzanie i organizacja w administracji).

Praca:
W swojej pracy stawiam przede wszystkim na innowacje, praktyczne wykorzystanie zdobytych umiejętności i komunikację. Nieobce mi są nowinki techniczne, które chętnie wykorzystuję. Materiały dydaktyczne i sposób uczenia dostosowuję do wieku i predyspozycji ucznia.

Dla firm i biznesu
Dla firm i osób, którym język rosyjski niezbędny jest w pracy i kontaktach biznesowych. przygotowuję specjalistyczny tok nauczania, z nastawieniem na słownictwo branżowe i biznesowe.

Cechy:
Mam niezbędne w tej pracy zdrowe poczucie humoru, lubię swoich uczniów. Po zakończeniu nauki/szkolenia służę pomocą w razie problemów.

Istnieje możliwość zajęć ze mną również w Szkole Języków Obcych CreativeLand w Radomiu https://www.facebook.com/szkolacreativeland/
http://ksjo.pl/ w dogodnym dla Państwa terminie, także w weekendy. Dojeżdżam na zajęcia także do domu Ucznia. Serdecznie zapraszam :-)Data dodania: 2018-06-12

Data wygaśnięcia: 2018-10-10