Środa, 12 Grudnia 2018 - Dagmary, Aleksandra, Ady

Praca dla Dekarzy i Pomocników budowlanych – Belgi

[ Oferuję pracę ] Praca

Cena
0,00 zł
Wygasa
2 tygodnie ( czw 27 grud 2018 21:26:53 )
Miejscowość
(Zachodniopomorskie)

30 0

Firma z siedzibą we Wrocławiu, realizująca roboty budowlane w Belgii, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Dekarz/Pomocnik budowlany

Lokalizacja : Belgia

Twoje zadania :

  • Demontaż pokryć dachowych

  • Izolacja

  • Prace dekarskie w technologiach: papa termozgrzewalna i klejona, membrana EPDM, resitrix

  • Wykonywanie prac pomocniczych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowiskach

  • Prawo jazdy kat. B

Co dostaniesz w zamian:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stawka godzinowa dla dekarza 12,00  euro/h netto, dla pomocnika 9,00 euro/h netto

  • Odzież ochronna, narzędzia i zakwaterowanie - po stronie pracodawcy

  • Dojazd do pracy oraz zjazdy na święta – po stronie pracodawcy

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „ kontakt ” - Oddzwonię

Justyna Kulpa

tel. +48 798 056 274

CV na e-mail justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

  Numer wpisu do rejestru 13471

Data dodania: 2018-08-29

Data wygaśnięcia: 2018-12-27