Wtorek, 18 Grudnia 2018 - Gracjana, Bogusława, Laurencji

Noworoczne spotkanie z przedsiębiorcami 2018 w Białobrzegach

W Domu Rzemiosła w Białobrzegach odbyło się coroczne spotkanie samorządowców z Przedsiębiorcami Ziemi Białobrzeskiej. Podczas spotkania wręczono wyróżnienia Białobrzeskie Mosty dla firm, instytucji i organizacji, które w gminie Białobrzegi prowadzą swoją działalność ponad 20 lat i obchodzą okrągłe jubileusze.

Na zaproszenie starosty Andrzeja Oziębło i burmistrza Adama Bolka w spotkaniu wzięło udział prawie 200 przedsiębiorców z terenu powiatu białobrzeskiego. W spotkaniu uczestniczyli również Poseł na Sejm RP Leszek Ruszczyk, członek zarządu woj. Mazowieckiego Rafał Rajkowski, ks. proboszcz Artur Hejda, przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Nowacki, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Marcin Osowski, radni, sołtysi i dyrektorzy podległych jednostek oraz przedsiębiorcy z terenu powiatu białobrzeskiego.

Na spotkaniu podsumowano dokonania samorządów w 2017 roku, zaprezentowano również plany, które samorządy będą realizować w bieżącym roku. 
Punktem kulminacyjnym spotkania było wręczenie wyróżnień Białobrzeskich Mostów, firmom i instytucjom obchodzącym okrągły jubileusz, co najmniej 20 lat działalności w gminie Białobrzegi.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach
2018-02-13 03:10 3545

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.