Czwartek, 27 Czerwca 2019 - Maryli, Wladyslawa, Cyryla

Majowe Dni Białobrzegów 2017.

W tym roku Majowe Dni Białobrzegów będą trwały od 5 maja do 4 czerwca. W programie wiele atrakcji, wydarzeń kulturalnych, muzycznych i sportowych. Gwiazdami imprezy będą między innymi Bajm i Skaldowie.
W piątek 5 maja w białobrzeskiej galerii przy ul. Kościelnej zostanie otwarta wystawa Włodzimierza Krupczaka "Migawka Życia" 
W niedzielę 14 maja odbędzie się II Bieg Pilicy-trwają już zapisy. Szczegóły i regulamin imprezy dostępny na stronie www.biegpilicy.pl .
20 maja w sobotę na Hali Sportowo-Widowiskowej (ul Reymonta) zaplanowano Mistrzostwa Polski w Kulturystyce, z kolei 21 maja będzie wielki koncert z okazji Dnia Matki, gdzie dla wszystkich mam zagrają Skaldowie. 
W piątek 26 czerwca przed stadionem miejskim odbędzie się drifting samochodowy. 
W weekend 27 i 28 maja na stadionie zaplanowana jest Białobrzeska Majówka. Tradycyjnie będą występy dzieci i młodzieży. Na scenie wystąpią zespoły disco polo: Jorgus, Markus, Casandra. Zabawę taneczną poprowadzi lokalny zespół Gama Dance.
W niedzielę gwiazdą koncertów będzie zespół Bajm. Na koniec zaplanowany jest 10 minutowy pokaz sztucznych ogni. 
W weekend 3 i 4 czerwca w Hali Sportowo-Widowiskowej odbędą się Mistrzostwa Polski Show Dance. 
Wstęp na wszystkie majowe imprezy jest darmowy. Majowe Dni Białobrzegów wspólnie będą organizować Urząd Miasta i Gminy i Starostwo Powiatowe.


2017-04-20 13:21 5938

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.