Czwartek, 27 Czerwca 2019 - Maryli, Wladyslawa, CyrylaFotowoltaika.Energia Słońca w Twojej firmie i domu

[ Sprzedaż ] Dom/Ogród

Cena
1,00 zł do negocjacji
Wygasa
miesiąc ( śr 31 lip 2019 12:35:28 )
Miejscowość
Warszawa (Mazowieckie)


55 0

Energia pozyskana ze Słońca jest darmowa i całkowicie odnawialna. Opłaca się ekonomicznie a jej zasoby są praktycznie niewyczerpane.

Dzięki panelom fotowoltaicznym możesz zamienić swój dach (lub ogród) we własną elektrownię słoneczną, która będzie produkowała prąd przez co najmniej 25 lat.

Martwisz się o finansowanie?

Załatwimy wszelkie formalności – kredyt , leasing, pożyczka.

Chronisz środowisko – panele fotowoltaiczne zamieniają energię słoneczną w energię elektryczną bez emisji dwutlenku węgla, szkodliwych związków i gazów cieplarnianych.

Poznaj szczegóły naszych rozwiązań dla Firm i Domu!

Wielkość instalacji fotowoltaicznej dobiera się na podstawie wysokości miesięcznych rachunków za prąd. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne określenie tendencji zużycia energii elektrycznej w skali roku, a także odpowiednie dopasowanie mocy ogniw.

Ceny energii elektrycznej rosną, więc instalacje fotowoltaiczne stają się coraz lepszą lokatą kapitału. Jednak by taka instalacja przyniosła odpowiednie korzyści i spełniła oczekiwania klienta, inwestycja wymaga współpracy z firmą, która będzie wspierać inwestora kompetentnie i rzetelnie nie tylko odpowiednio dobierze instalację, ale zapewni najlepsze komponenty i jakość wykonania, a już po przeprowadzeniu procesu inwestycyjnego i uruchomieniu produkcji energii będzie zawsze do jego dyspozycji.

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która ma służyć klientowi przez conajmniej 25 lat. Dlatego tak istotna jest gwarancja na komponenty elektrowni oraz wybranie rzetelnej firmy instalacyjnej.

Dlaczego warto zainwestować w nowoczesną instalację fotowoltaiczną?

  • 25 lat gwarancji na produkcję
  • Bezobsługowość
  • Opłacalność, która rośnie z każdym dniem
  • Możliwość magazynowania nadwyżek energii w sieci elektrycznej
  • Brak kosztów związanych z eksploatacją instalacji
  • Zwrot z inwestycji już po 4 latach
  • Niezależność energetyczna
  • Ekologiczne rozwiązanie

Ogromne oszczędności wynoszące od niemal 210 tys. zł do ponad 1 mln zł w całym okresie eksploatacji instalacji
Masz pytania na temat instalacji fotowoltaicznej? Zadzwoń pod nr tel 570 540 520  i dowiedz się więcej lub napisz na adres mail: fotowoltaika@direct4energy.plData dodania: 2019-04-02

Data wygaśnięcia: 2019-07-31


Inne oferty