Czwartek, 27 Czerwca 2019 - Maryli, Wladyslawa, Cyryla

Dachowanie pojazdu w Białobrzegach

Wczoraj około godziny 12:20 dyżurny białobrzeskiej Komendy Policji otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Rzemieślniczej w Białobrzegach doszło do zderzenia się dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 79 letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu białobrzeskiego skręcając z ulicy Rzemieślniczej w ulicę M. Konopnickiej nie ustąpił pierwszeństwa jadącej na wprost 30- letniej kobiecie kierującej pojazdem Peugeot. W wyniku bocznego uderzenia pojazd Citroen wywrócił się na dach kończąc jazdę na ścieżce rowerowej. Kierowcy obu samochodów oraz pasażerka Citroena zostali przewiezieni do szpitala na badania. Wiadomo, że w chwili wypadku kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli skrzyżowanie ulic i ręcznie kierowali ruchem. Utrudnienia na drodze trwały około dwóch godzin do czasu usunięcia uszkodzonych pojazdów oraz wykonania przez mundurowych niezbędnych czynności, które pozwolą ustalić przyczynę i okoliczności wypadku.
Źródło: Komenda Powiatowa Policji Białobrzegi
2017-10-17 07:59 3498

Komentarze

~Majka

Na szczescie nic sie nie stalo nikomu,a starszy Pan powinien przesiasc sie z auta na rower,wtedy cwiczyl by sprawnosc ruchowa.a tak na marginesie to czemu autor tekstu nie wspomnial o rocznym dziecku w aucie kobiety??

~Mario

Który to już raz starszy człowiek jest sprawcą wypadku. Jakieś dwa tygodnie temu podobna sytuacja była w Skarżysku. Tam niestety wyjechał pod tira i zginął. Powinni od jakiegoś wieku zabierać prawo jazdy albo przynajmniej raz do roku wysyłać takich na badania. To już nie ten refleks, nie ta szybkość ruchów.

Zero rozsądku.!!! Tam jechało roczne dziecko. Ludzie ostrożniej na drodze!!!!

~Marta

Autor opisu tego wypadku pominal najważniejszą rzecz.. 30-letnia Kobieta jechała wraz z rocznym dzieckiem. W tym wieku mężczyzna powinien mieć doswiadczenie w jeździe a mimo to świadomie wymusił pierwszeństwo.

~Michal

W takim wieku ludzie nie powinni mieć prawa jazdy, zabiłby matkę z dzieckiem.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.